Skuadra e Contes nuk përmbahet

Futboll

Skuadra e Contes nuk përmbahet

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 20:57
Destini Udoxhi

Skuadra e Contes nuk përmbahet, Totenhemi “i rrëmben” Interit objektivin!

Totenhemi ka zyrtarizuar transferimin e Destini Udoxhi pas arritjes së akordit me Udinezen.

19-vjeçari ka firmosur një marrëveshje 5-vjeçare me londinezët dhe do të rikthehet në Itali për të zhvilluar një tjetër sezon si i huazuar te Udineze.

Udoxhi ishte gjithashtu një objektiv i Interit në merkato, me zikaltërit që kanë humbur kështu garën me Totenhemin për transferimin e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat