Marcelo po mendon të “varë këpucët në gozhdë”

Futboll

Marcelo po mendon të “varë këpucët në gozhdë”

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 17:44
Marcelo

Marcelo po mendon të “varë këpucët në gozhdë”!

Ish-mbrojtësi i Real Madridi, Marcelo u largua nga “galaktikët” pas përfundimit të kotratës së tij si lojtari i lirë, por akoma nuk ka gjetur një skuadër edhe pse alternativat nuk kanë munguar.

Sipas asaj që raporton së fundmi Marca, braziliani me shumë gjasa do të tërhiqet nga futbolli i luajtur, si një lojtar që ka fituar gjithçka.

Më parë u raportua se skuadra si Lazio apo Lyon ishin pranë një marrëveshje me anësorin, mirëpo asgjë kontrete nuk ka ndodhur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat