Nice po intensifikon përpjekjet për Marcelon

Futboll

Nice po intensifikon përpjekjet për Marcelon

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 18:53
Marcelo

Klubi i njohur po lufton për Marcelon!

Nice po intensifikon përpjekjet për të blerë mbrojtësin e krahut brazilian me përvojë, Marcelo.

Sipas “RMC”, klubi francez është në negociata me 34-vjeçarin, i cili qershorin e kaluar u largua si transferim i lirë nga Real Madridi, në kërkim të fazës tjetër të karrierës së tij.

Megjithatë, Nice nuk është e vetmja që ka ndikuar te Marcelo, pasi për blerjen e tij janë interesuar edhe Marseille, Monza, Lazio, Lyon dhe disa skuadra turke.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat