Ballkani para sprovës historike, formacionet

Futboll

Ballkani para sprovës historike, formacionet

Nga: K. Goca Më: 18 gusht 2022 Në ora: 19:55
Ballkani

Ballkani i Therandë është para sprovës historike përkatësisht në fazën e play-off-it të Conference League. 

Kampioni i Kosovës është shumë afër fazës së grupeve dhe e ndajnë dy ndeshje nga kjo arritje historike.

Sonte në orën 21.00 në stadiumin “Todor Proeski” në Shkup, do të ndeshen me Shkupin, në takimin e parë.

Ilir Daja, kryetrajner i Ballkanit, kërkon më të mirën në sfidën shqiptare.

Shkupi - Ballkani

Ballkani: Ljuljanoviq, Kuç, Jashanica, Dellova, Ar. Thaçi, Zyba, As. Thaçi, Gripshi, Korenica, Krasniqi dhe Rrahmani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat