Barcelona po konsideron blerjen e Hakimit

Futboll

Barcelona po konsideron blerjen e Hakimit

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 23:04
Achraf Hakimit

Barcelona janë në kërkim të një mbrojtësi të djathtë.

Këtë merkato ekipi katalanas ka qenë mjaft aktive.

Por, pavarësisht atyre blerjeve, ata janë në kërkim të një mbrojtësi të djathtë.

Sipas’ AS’ Barça po konsideron blerjen e ish-lojtarit të Real Madridit, Achraf Hakimin.

Marokeni ka kontratë me Paris Saint Germain deri në vitin 2026 dhe sipas ‘transfermarkt’ vlerësohet me 65 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse ekipi i Xavi Hernandez do bëjë ndonjë ofertë zyrtare për lojtarin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat