Kounde mund të largohet falas nga Barcelona

Futboll

Kounde mund të largohet falas nga Barcelona

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 17:01
Julas Kounde

Julas Kounde mund të largohet falas nga Barcelona, nëse kjo e fundit nuk e regjistron deri më 31 gusht.

Lajmin e bëri të ditur Adria Soldevila (gazetar në Cadena Serr).

Lojtari ka mbetur i vetmi nga lista e transferimeve verore që akoma s’është regjistruar.

Të gjithë të tjerët që u transferuan para tij tashmë e kanë kaluar këtë procedurë dhe po luajnë normalisht.

Mbetet të shihet se si do të përfundojë e tërë kjo situatë me francezin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat