Eric ten Hag konfirmon të ardhmen e Ronaldos

Futboll

Eric ten Hag konfirmon të ardhmen e Ronaldos

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 17:42
Eric ten Hag konfirmon të ardhmen e Ronaldos

Eric ten Hag ka komentuar të ardhmen e Cristiano Ronaldos te Manchester United.

“E përsëris: Cristiano është i përfshirë në planet tona. Kaq mund të them.

Nuk e kuptoj pse fokusohen në të. [Me Brentford] një lojë e tillë dhe një qëndrim i tillë ishte nga i gjithë ekipi, përfshirë Ronaldon.

Sa për thashethemet për Casemiro, nuk do të përgjigjem. Nuk kam asgjë për të thënë për këtë”, tha trajneri i Manchester United.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat