Skandal në Kukës, goditet me shishe

Futboll

Skandal në Kukës, goditet me shishe

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 19:05
Skandal në Kukës

Skandal në Kukës, goditet me shishe në kokë Taulant Seferi!

Një episode dhune nga ana e tifozëve është regjistruar që në ndeshjen e parë të kampionatit ku shënjestër ka qenë sulmuesi i Tiranës, Taulant Seferi.

25-vjeçari është goditur me një shishe në kokë nga ana e tifozerisë vendase dhe ka qëndruar për disa çaste në tokë.

Ka qenë e menjëhershme ndërhyrja e lojtarëve të Kukësit që ishin pranë Seferit që I kanë bërë thirrje tifozëve të ndalonin me lojën që ka rinisur pak çaste më pas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat