Ky episod gjeneroi shumë shaka

Futboll

Ky episod gjeneroi shumë shaka

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 19:08
Ky episod gjeneroi shumë shaka

Pas ndeshjes mes Chelsea dhe Tottenham, trajnerët Thomas Tuchel dhe Antonio Conte morën kartonin e kuq për një shtrëngim duarsh që u kthye në një përleshje. Ky episod gjeneroi shumë shaka dhe meme në rrjet. Timonieri i Chelseat pranoi se ishte argëtuar nga këto shaka.

“A më pëlqejnë memet kur shtrëngoj duart me Conte? Sigurisht! Ne qeshnim. Është e rëndësishme të qeshësh me veten.

Conte po më bërtiste diçka në italisht. Por ne nuk e ofenduam njëri-tjetrin. Mendoj se do të kishte përfunduar shpejt nëse jo 20 personat rreth nesh. Këta njerëz i bënë gjërat të duken shumë më keq.

Por sigurisht qesha. Kam parë shumë shaka. Siç e kuptoni, ata qeshën me mua edhe në klub”, tha Tuchel në një konferencë për shtyp..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat