Reagimi i i Neymar i thotë të gjitha

Futboll

Reagimi i i Neymar i thotë të gjitha

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 17:36
Neymar

Reagimi i i Neymar i thotë të gjitha!

Duket se marrëdhënia e Neymar me Kylian Mbappe nuk është në rrugën e duhur, ndonëse nga Paris Saint-Germain diçka e tillë mohohet.

30-vjeçari luajti për Brazilin të premten dhe fituan 3-0 ndaj Ganës, në një ndeshje miqësore përpara Botërorit Katar 2022.

Duke folur për mediet pas këtij takimi, Neymar u pyet nga mediet se si po shkon marrëdhënia e tij me shokun e skuadrës te PSG-ja, Mbappen, dhe ai u përgjigj duke thënë “me Kylian?”, përpara se të ngrinte supet dhe të shtonte, “unë nuk” dhe më pas u largua me njëherë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat