Fakaj: Po e ngarkojmë shumë Brojën

Futboll

Fakaj: Po e ngarkojmë shumë Brojën

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 23:31
Fakaj: Po e ngarkojmë shumë Brojën

Ish-mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Ervin Fakaj, i ftuar në emisionin “Kuqezi” në SuperSport, në përfundim të ndeshjes kritikoi edhe sulmuesin Armando Broja, duke thënë se u tregua më individualist se duhet dhe se duhet të përmirësohet në shumë sektorë.

Brojës i kemi ngarkuar më shumë përgjegjësi se duhet, pasi është ende një 21-vjeçar dhe ka ende kohë të piqet.

Ka cilësi të jashtëzakonshme, por duhet të përmirësohet në shumë sektorë të fushës dhe të kuptojë që nuk mund ta zgjidhë vetë gjithçka.

Duhet më shumë bashkëpunim”, u shpreh Fakaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat