Maldini: I kam paralajmëruar klubet e tjera

Futboll

Maldini: I kam paralajmëruar klubet e tjera

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 17:55
Maldini

Padyshim që Theo Hernandez ishte një bingo e madhe e drejtuesve të Milanit, ku meritat më të mëdha padyshim që shkojnë për Maldinin.

Theo nuk ia doli të gjente veten te Real Madridi, ndësa shpërtheu pas transferimit në Milani, ku është kthyer në një nga mbrojtësit e majtë më të mirë në botë.

Maldini është shprehur së fundmi se skuadra e Milanit nuk pranon asnjë ofertë nga ekipet të tjera për lojtarët që ata i konsiderojnë kryesorë.

“Ne u thamë disa klube të huaja që të mos paraqiten as në tryezën e bisedimeve. Ne duam të mbajmë lojtarët më të fortë,”tha Maldini.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat