Apolonia mposht Besëlidhjen

Futboll

Apolonia mposht Besëlidhjen

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 18:16
Apolonia mposht Besëlidhjen

Apolonia mposht Besëlidhjen!

Ditën e sotme është luajtur ndeshja mes Besëlidhjes dhe Apolonisë, takim i vlefshëm për turin 1/16-ave të Kupës së Shqipërisë.

Takimi u luajt në Lezhe dhe përfundoi në favorin e skuadrës fierake, me këto të fundit që triumfuan me rezultat minimal 1-0, kua Antoni do të ishte vendimtarë në këtë takim.

Me këtë fitore fierakët duket se hedhin një hap drejt kalimit në turin tjetër, pasi triumfuan në transfertë dhe në shtëpinë e tyre nuk pritet të ketë surpriza.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat