Burreli “flirton” me fitoren

Futboll

Burreli “flirton” me fitoren

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 18:18
Burreli “flirton” me fitoren

Burreli ka “flirtuar” me fitoren në Kategorinë e Parë, teksa u barazua nga Lushnja në “limit”.

Skuadra burrelase arriti të kalonte në avantazh në minutën e 12-të, kur Kryemadhi do të ndëshkonte skuadrën vendase.

Lushnjarët do të mund të merrnin një pikë në shtëpinë e tyre falë Dacit, i cili mendoi në minutën e 90+14 te shtesës t’i hiqte nga duart 3 pikët kundërshtarëve.

Me këtë barazim, Lushnja ka arritur të grumbullojë 4 pikë në 3 ndeshje, ndërsa Burreli ka 2 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat