Përurimi i stadiumit të ri, Partizani jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët

Futboll

Përurimi i stadiumit të ri, Partizani jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 12:59
Përurimi i stadiumit të ri, Partizani jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët

Përurimi i stadiumit të ri, Partizani jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët!

Partizani gati të përurojë stadiumin e ri. Klubi i kuq, nëpërmjet një njoftimi në kanalet zyrtare, ka lajmëruar se ndeshja turit të parë të Kupës së Shqipërisë, përballë Orikut, do të luhet pikërisht në kompleksin e ndërtuar në Tufinë.

Përballja me skuadrën e qytetit të Orikumit është programuar për t’u luajtur këtë të mërkurë, në orën 15:00.

Klubi i kuq tregojnë kushtet e shkëlqyera të stadiumit të ri, që mund të akomodojë deri në 4 mijë spektatorë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat