Barcelona i kërkon Brazilit të kujdeset për Raphina-n

Futboll

Barcelona i kërkon Brazilit të kujdeset për Raphina-n

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 13:30
Barcelona i kërkon Brazilit të kujdeset për Raphina-n

Barcelona po përdor të gjitha mjetet e mundshme në përpjekje për të ndalur një “virus FIFA” që ka prekur ekipin e katalanasve para pushimit të fundit para Kupës së Botës.

Barcelona ka barë mirë deri më tani, ndërsa Xavi po rritjen e skuadrës së tij, por rinisja nuk do të jetë e njëjtë pasi i janë dëmtuar disa lojtarë.

Duke filluar me Kounde, e duke vazhduar me holandëzët Depay – De Jong dhe uruguajani Araujo.

Barcelona ka telefonuar brazilin dhe i kërkuar pak kujdes me Raphina-n për ndeshjen e radhës ndaj Tunizisë këtë të martë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat