Brozoviç humb dy duele të rëndësishme në Champions

Futboll

Brozoviç humb dy duele të rëndësishme në Champions

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 13:41
Brozoviç humb dy duele të rëndësishme në Champions

Marselo Brozoviç është lojtari i radhës që ka pësuar një lëndim.

Ylli kroat i skuadrës së Inter ka pësuar një lëndim dhe sipas raportimeve të fundit, do të mungojë 3-4 javë.

Sipas ‘Mundo Deportivo’, mesfushori i Inter pritet t’i humb të dyja ndeshjet ndaj Barcelonës. Interi dhe Barcelona do të përballen në kuadër të Ligës së Kampionëve, në fazën e grupeve.

Brozovic është një nga shtyllat e mesfushës së Interit dhe kjo do të jetë mungesë e madhe për Simone Inzagi, duke hapur rrugë mesfushorit shqiptarë, Asllanit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat