Bulku: Qëllim kemi të fitojmë këtë ndeshje

Futboll

Bulku: Qëllim kemi të fitojmë këtë ndeshje

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 20:41
Bulku: Qëllim kemi të fitojmë këtë ndeshje

Zv.trajneri i Kombëtares, Ervin Bulku bëri një analizë të shkurtër para duelit ndaj Islandës që Shqipëria do të luajë në orën 20:45, në “Air Albania”. Ndër të tjera Bulku u shpreh:

Përballja ndaj Islandës- "Nuk është formacion surprizë, secili nga çunat e meriton të luajë.

Qëllim kemi të fitojmë këtë ndeshje. Në Izrael pretendonim rezultat pozitiv, nuk e arritëm, por duhet ta bëjmë sot. Islanda është një kundërshtar që e kemi dominuar.  Shpresojmë që gabimet që bëmë në Izrael mos i bëjmë sot. 

Sot është moment që të arrijmë dhe të fitojmë këtë ndeshje", tha Bulku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat