Manaj e vlerëson maksimalisht: Më i miri

Futboll

Manaj e vlerëson maksimalisht: Më i miri

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 20:32
Manaj e vlerëson maksimalisht: Më i miri

Shqipëria e përfundoi grupin në Ligën e Kombeve në vendin e tretë, duke zhgënjyer shumë tifozë.

Barazimi i mbrëmshëm me Islandën ishte i papranueshëm për opinionin sportiv, duke ditur faktin se kundërshtarët luajtën me 10 lojtarë që nga minuta e 10 e takimit.

Pas këtij edicioni në Ligën e Kombeve, rinovimi i Edi Rejës vihet në pikëpyetje.

Të shumtë janë ata që kërkojnë largimin e tij, duke e cilësuar fajtor për rezultatet e fundit të Kombëtares. Por duket se lojtarët e mbështesin trajnerin italian.

Rei Manaj ka shpërndërë mbrëmjen e djeshme postime në “Instagram“ duke ndjekur kuqezinjtë. Sulmuesi shqiptar ka ndarë me ndjekësit imazhin e Rejës gjatë ndeshjes, teksa shkruan: “Më i miri“.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat