Munishi: Është një Prishtinë që po rilind

Futboll

Munishi: Është një Prishtinë që po rilind

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 23:46
Munishi

Prishtina dhe Drita janë ndarë baras (0:0) të mërkurën në një ndeshje të vlefshme për Superligën e Kosovës në futboll.

"Në klub mbretëron një atmosferë shumë e mirë, entuziazmi për futbollin në qytet është rikthyer në masë të madhe. Drita ka një ekip të fortë, e dinim që kemi një kundërshtar të fortë përpara.

I përgëzoj djemtë për angazhimin e tyre në këtë takim, duhet të vazhdojmë të punojmë me besim të plotë”, ka thënë Ismet Munishi, trajner i Prishtinës.

 "Ne do të vazhdojmë të luftojmë, për mua është kënaqësi sepse është një Prishtinë që po rilind në të gjitha aspektet".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat