Kush është tani portieri kryesor i Juventusit?

Futboll

Kush është tani portieri kryesor i Juventusit?

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 15:59
Kush është tani portieri kryesor i Juventusit?

A do të ketë konflikt mes portierëve? Rikthimi i Wojciech Szczesny krijon një pyetje të re për trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegri kush është portieri kryesor i skuadrës? Një nga pozicionet që shkakton dilemë është portieri.

Mattia Perin ishte një zëvendësues i shkëlqyeshëm për kolegun e tij ndërsa ai po rikuperohej nga lëndimi.

Ilbianconero pretendon se Perin ndihet i sigurt dhe nuk ka ndërmend të kthehet në pankinë.

Ai do të luftojë për të dëshmuar se është ai që meriton një vend në rrjetë, edhe pas rikthimit të Schensny, i cili konsiderohej numri i parë më herët..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat