Brighton shënon edhe të dytin ndaj Liverpool

Futboll

Brighton shënon edhe të dytin ndaj Liverpool

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 16:27
Brighton shënon edhe të dytin ndaj Liverpool

Tjetër zbritje e shpejtë e Brighton, që gjen edhe golin e dytë me Trossard, pas një kombinimi mjaft të bukur. Komplikohet gjithçka për “the reds”…

 4 ‘ Nisje perfekte e aventurës në Premier League, për trajnerin italian De Zerbi, pasi Brightonit i kanë mjaftuar vetëm 4 minuta që të vendosë heshtjen në “Anfield Road”. Trossard ndëshkon Liverpoolin

Crystal Palace – Chelsea 1-0 (Edouard 8′)

8′ – Edouard i jep avantazhin vendasve, pasi shfrytëzon një krosim të ardhur nga krahu. Nis me gol të pësuar ,aventura e Potter në stolin e Chelsea-t në Premier League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat