Ky është vendimi i fundit i FC Prishtina

Futboll

Ky është vendimi i fundit i FC Prishtina

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 18:19
Pamje nga një ndeshje

FC Prishtina njofton opinionin se ndeshja e xhiros së nëntë të Albi Superligës së Kosovës, FC Prishtina - Trepça '89 është shtyrë për afat të pacaktuar nga Komisioni i Garave.

"Kjo ndeshje ishte paraprë të zhvillohet në stadiumin "Fadil Vokrri' në Prishtinë të dielën.

Sfida shtyhet për shkak të gjendjes jo adekuate të fushës.

Se kur do të caktohet orari për t'u zhvilluar ky takim, do të njoftoheni me kohë", - njofton FC Prishtina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat