Sipas Suarez ky është trajneri më i mirë në botë

Futboll

Sipas Suarez ky është trajneri më i mirë në botë

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 18:53
Sipas Suarez ky është trajneri më i mirë në botë

Luis Suarez, ish-sulmuesi i Barcelonës, ​​deklaroi në një intervistë për Marca tregoi se cili është “trajneri më i mirë” që ka pasur gjatë gjithë karrierës së tij të gjatë, shkruan abcnews.al.

Tani në Nacional në Montevideo, golashënuesi 35-vjeçar uruguaian siguroi se një nga arsyet pse ai i jep ekipit spanjoll opsione për të fituar Kupën e Botës së afërt në Katar.

Ata kanë Luis Enrique si trajner.

“Spanja është një kandidat për lojtarë, cilësi dhe për të pasur trajnerin më të mirë që kam pasur në karrierën time, Luis Enrique.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat