Asllani merr notën më të lartë te Interi

Futboll

Asllani merr notën më të lartë te Interi

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 23:39
Asllani merr notën më të lartë te Interi

Kristjan Asllani realizoi më në fund debutimin nga minuta e parë me fanellën e Interit.

Mesfushori shqiptar bëri një paraqitje pozitive në humbjen e zikaltërve kundër Romës.

“Tuttomercatoweb” e ka vlerësuar performancën e Asllanit me notën 6.5, më e larta nga lojtarët e Interit.

Një notë të tillë e ka marrë vetëm Dimarko, i cili shënoi golin e parë në minutën e 30.

“Gjysmë vote më shumë, sepse me vetëm tridhjetë minuta mbi supe nuk ishte e lehtë të menaxhoje një debutim të tillë. Po ashtu ishte afër shënimit në pjesën e dytë”, shkruhet në vlerësimin e “Tuttomercatoweb”-it.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat