Trajneri i Chelsea kërkon rikthimin e Lukakut

Futboll

Trajneri i Chelsea kërkon rikthimin e Lukakut

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 13:58
Lukaku

Trajneri i Chelsea kërkon rikthimin e Lukakut!

Lukaku u rikthye këtë sezon në radhët e Interit pasi u huazua nga Chelsea në Milano për një sezon.

Edhe pse në kontratë flitet për një sezon të vetëm huazimi, Lukaku dhe Inter janë të gatshëm të zgjasin marrëveshjen për të paktën edhe një sezon tjetër.

Sipas “Daily Mail”, tekniku i ri i Chelsea, Graham Potter kërkon në fakt rikthimin e Lukakut sa më shpejtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat