‘Djajtë e Kuq’ bëjnë gati ofertën e re për yllin e PSV-së

Futboll

‘Djajtë e Kuq’ bëjnë gati ofertën e re për yllin e PSV-së

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 15:13
‘Djajtë e Kuq’ bëjnë gati ofertën e re për yllin e PSV-së

Manchester United është duke përgatitur një ofertë të re për sulmuesin e PSV Eindhoven, Cody Gakpo, raportojnë mediat britanike.

“Djajtë e Kuq” provuan të transferojnë yllin holandez verën që lamë prapa, por pasi transferuan Antony-n ata hoqën dorë nga sulmuesi i PSV-së.

Por, siç thuhet United sërish është duke menduar për blerjen e Gakpo të cilin klubi anglez e do në verën e ardhshme.

Madje, thuhet se tashmë krerët e klubit nga ‘Old Traffordi’ janë duke përgatitur ofertën e re në adresë të PSV-së për Gakpo.

Sulmuesi holandez kërkohet edhe nga Leeds United, Everton dhe Southampton.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat