Ish-trajneri i Realit dhe Spanjës drejt Anglisë

Futboll

Ish-trajneri i Realit dhe Spanjës drejt Anglisë

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 13:55
Ish-trajneri i Realit dhe Spanjës drejt Anglisë

Ish-trajneri i Realit dhe Spanjës drejt Anglisë, pritet të marrë drejtimin e skuadrës së Premier Ligës!

Julen Lopetegi është kandidati numër 1 për të marrë drejtimin e Ullvërhemptonit, siç raporton “Sky Sports”.

Klubi anglez shkarkoi trajnerin Bruno Lage pas rezultateve të dobëta dhe në këtë mënyrë është vënë në kërkim të pasuesit të tij.

Ish-trajneri i Realit dhe Spanjës, që momentalisht drejton Sevijan duket se nuk e ka të gjatë në klubin spanjoll, pas formës së dobët në këtë fillim sezoni dhe një aventurë e re drejt Anglisë do të ishte e duhura për të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat