Tifozët izraelitë “pushtojnë” rrugët e Torinos

Futboll

Tifozët izraelitë “pushtojnë” rrugët e Torinos

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 18:27
Tifozët izraelitë “pushtojnë” rrugët e Torinos

Tifozët izraelitë “pushtojnë” rrugët e Torinos, Juventus pret sot Maccabi Haifa

Sot në mbrëmje Juventus pret në shtëpi ekipi izraelit, Maccabi Haifi, ndeshje e vlefshme për grupet e Champions League.

Ndeshja po afron dhe shikohet qartë ku një grup prej shumë tifozësh izraelitë po qarkullojnë në rrugët e qendrës së Torinos.

Juventusi synon fitoren e parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat