Ze Maria merr detyrën e re në Itali

Futboll

Ze Maria merr detyrën e re në Itali

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 19:55
Ze Maria merr detyrën e re në Itali

Ze Maria është një emër i njohur edhe për tifozët e Superiores, teksa ky teknik ka marrë drejtimin e Tiranës disa vite më parë.

Ndërkohë një detyrë e re ka mbërritur për këtë trajner, me disa shkallë ulje.

Këtë herë Ze Maria është prezantuar në stafin teknik të Parmës.

Ai do të jetë pjesë si ndihmës trajner për të dhënë kontributin e tij në ekipet e moshave të Parmës, për të rritur brezin e ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat