Tifozi i flaktë i Real Madridit sot bën tifo për Messin

Futboll

Tifozi i flaktë i Real Madridit sot bën tifo për Messin

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 18:21
Messi

Tifozi i flaktë i Real Madridit sot bën tifo për Messin!

Mjeku i njohur kumanovar, Izeir Bilalli në një postim në rrjetin social Facebook iu ka bërë thirrje futbolldashësve që të mbështesin sot Argjentinën e Leo Messi-t.

“Unë jam tifoz i madh i Realit, por futbolli është kënaqësi dhe kampionati botëror në Katar nuk ka kuptim pa Leo Messin”, ka shkruar dr. Bilalli.

Argjentina sot prej orës 20:00 do të përballet me Meksikën, në kuadrin e javës së dytë të grupit C.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat