Dalin në shitje biletat e finales së Superkupës së Shqipërisë

Futboll

Dalin në shitje biletat e finales së Superkupës së Shqipërisë

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 23:22
Dalin në shitje biletat e finales së Superkupës së Shqipërisë

Dalin në shitje biletat e finales së Superkupës së Shqipërisë, ja sa kushtojnë!

Finalja e Superkupës së Shqipërisë, Tirana-Vllaznia, për herë të parë në historinë 33-vjeçare të këtij kompeticioni, do të luhet më 7 dhjetor.

Ky duel do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, në orën 19:00, ndërkohë që ditën e sotme FSHF ka bërë me dije se kanë dalë në shitje biletat.

Për sa i përket çmimeve ato variojnë nga 500 lekë deri në 5000 lekë. 

Biletat mund të blihen në “Air Albania” stadium si dhe në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat