Paraqitja e dobët e Anglisë, ylli i pornos kritikon idhullin e saj

Futboll

Paraqitja e dobët e Anglisë, ylli i pornos kritikon idhullin e saj

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 12:01
Ylli i pornos kritikon idhullin e saj

Paraqitja e dobët e Anglisë, ylli i pornos kritikon idhullin e saj te “tre luanët”: Të dashuroj por këtu nuk jemi në shtëpi!

Paraqitja e dobët e Anglisë në ndeshjen ndaj SHBA ka bërë që ndaj  ”tre luanëve” të vërshojnë kritikat. Dhe ato vijnë nha opinionistët, tifozët e thjeshtë por edhe “superfansat”, personazhe që me futbollin kanë pak lidhje, por kanë marrë famë me fushë të tjera.

Një prej tyre është edhe ylli i pornos, Astrid Uet, e cila është një tifozë e zjarrtë e Çelsit dhe idhulli i saj është Mezon Maunt. Astrid është e famshme pasi 21-vjeçarja ka qindra mijëra ndjekës në Instagram, TikTok, YouTube dhe së fundmi edhe në faqen me përmbajtje pornografike OnlyFans ku ajo shet videot intime nëpërmjet pagesës.

Ashtu si tifozët e tjerë, edhe ajo nuk ka kursyer kritikat ndaj “tre luanëve”, veçanërisht për Maunt për të cilin deri më sot kishte thënë vetëm fjalë të mira.

“Mezon Maunt, të dashuroj, por kjo është Kupa e Botës dhe jo Noruiç në shtëpi”, shkruante ajo në postimin e saj në rrjetet sociale duke kritikuar yllin e Çelsit të cilin e ndjek rregullisht në ndeshjet e bluve,

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat