Pankarta tronditëse në Botëror

Futboll

Pankarta tronditëse në Botëror

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 14:25
Pankarta tronditëse në Botëror

Pankarta tronditëse në Botëror: Zemër, kur të vij në shtëpi do të tregoj si e mora kredinë!

Të shohësh Kombëtaren teksa luan në Europian apo Botëror është padyshim kulmi i adrenalinës.

Ky emocion nuk duhet të humbet për asnjë arsye.

Në Ekuador ka shkuar sakrifica deri aty sa njerëzit të marrin edhe kredi duke ditur çmimet e kripura të Katarit.

Në ndeshjen mes Holandës dhe Ekuadorit do të hapej një pankartë: “Zemër, kur të vij në shtëpi do të tregoj si e mora kredinë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat