Muller: Sfida e nesërme do të vendosë shumë faktorë

Futboll

Muller: Sfida e nesërme do të vendosë shumë faktorë

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 22:39
Muller

Thomas Muller ka dalë në konferencë për mediat në prag të takimit të nesërm ndaj Kosta Rikës, i cili do të luajë një rol specifik, kualifikimin në fazën me eliminim direkt. 

”Sfida e nesërme do të vendosë shumë faktorë në lidhje me aventurën tonë në këtë Botëror.

Kosta Rika tregoi se është një mur i vërtetë në repartin difensiv ndaj Japonisë. 

Me duhet të analizojmë deri në detaj se si të çkodojmë këtë mbrojtje të hekurt, më pas objektivi do të bëhej më i thjeshtë”, tha mesfushori  Muller.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat