Ibra nuk mund të presë më

Futboll

Ibra nuk mund të presë më

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 16:34
Ibra nuk mund të presë më

Zlatan Ibrahimoviç është gjithnjë e më afër rikthimit në skuadër, pasi mungoi në pjesën e parë të sezonit të Seria A me Milan-in.

Suedezi u detyrua që të qëndronte jashtë fushës së blertë për shkak të operacionit në gjurin e majtë.

Së fundmi sulmuesi ka dhënë një mesazh në “Instagram”, me një foto nga tribuna e San Siros, ndërsa shkruan:

“Qetësia para stuhisë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat