Zvicra synon fitoren e madhe 

Futboll

Zvicra synon fitoren e madhe 

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 19:36
Zvicra synon fitoren e madhe 

Zvicra synon fitoren e madhe të kualifikimit në të tetën e finales në Kampionatin Botëror. 

Xherdan Shaqiri dhe Kapiteni Granit Xhaka janë gati për sfidën e madhe.

Janë të etur për fitore kundër Serbisë.

Formacioni zyrtar i Zvicrës: Kobel, Widmer, Akanji, Schar, Rodriguez, Xhaka, Freuler, Shaqiri, Sow, Vargas, Embolo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat