Dumfries me zemer vetëm te zikaltërit: Chelsea?

Futboll

Dumfries me zemer vetëm te zikaltërit: Chelsea?

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 23:06
Dumfries

Dumfries me zemer vetëm te zikaltërit: Chelsea? Luaj në një klub të madh, jam i fokusuar vetëm tek Inter!    

Denzel Dumfries, heroi i sfidës Holandë-SHBA, ku me dy asistime dhe një gol e dërgoi Holandën në çerekfinale, të cilët do të përballen ndaj Argjentinës së Messit.

“Është mirë të dëgjosh që Chelsea ka interes për mua, por të luash për Interin është një krenari e madhe.

Unë jam krenar që luaj për një ekip si Inter dhe për momentin jam i fokusuar vetëm tek ata dhe Holanda”, është shprehur anësori.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat