Ballkani në epërsi ndaj Llapit

Futboll

Ballkani në epërsi ndaj Llapit

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 14:12
Ballkani në epërsi ndaj Llapit

Kanë përfunduar 45 minutat e para në sfidën që po zhvillohet në ‘Zahir Pajaziti’ mes Llapit dhe Ballkanit.

Ky duel është i mbetur nga xhiro e shtatë pasi nuk ishte zhvilluar shkaku i ndeshjeve që Ballkani zhvillonte në Ligën e Konferencës.

Gjithsesi po zhvillohet një duel tejet interesant me shumë raste të mira shënimi nga të dyja skuadrat.

Por golin e ka gjetur vetëm Ballkani me sulmuesin Albion Rrahmani që realizoi në minutën e 24-të nga afërsia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat