Arbana Xharra publikon një moment të lojës mes Zvicrës dhe Serbisë: Xhaka pak ka ba, çka ka mujt me ba…!

Futboll

Arbana Xharra publikon një moment të lojës mes Zvicrës dhe Serbisë: Xhaka pak ka ba, çka ka mujt me ba…!

Nga: M.H. Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 09:30
Pamje nga loja Zvicër-Serbia

Loja mes Zvicrës dhe Serbisë po vazhdon të mbajë opinonin publik “gjallë” me opinone të ndryshme.

Së fundmi ka reaguar edhe gazetarja Arbana Xharra, e cila ka publikuar edhe një moment nga loja, teksa protieri serb kishte kapur për fyti Xhakën.

Xharra thotë se kur po e shoh këtë foto, Xhaka pak ka ba, çka ka mujtë me ba, përcjell “Bota sot”.

Kjo foto po më shkakton mllef, shtoi tuje gazetarja.

Postimi i plotë

Kur po e shoh këtë foto, Xhaka pak ka ba, çka jam tu mendu une (besoj edhe shumica prej jush) çka ka mujte me ba. Po nejse spo e zgjasë ma shumë, se qysh po me shkakton mllef kjo foto, po shkretoj najsen!

Image
Pamje nga loja Zvicër-Serbia
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat