Morgan befason me përgjigjen

Futboll

Morgan befason me përgjigjen

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 17:41
Morgan befason me përgjigjen

Pak orë pasi “Marca” shkaktoi një tronditje globale duke thënë se portugezi ka pranuar të bashkohet me Al-Nasr saudit nga janari i ardhshëm.

Piers Morgan, gazetari i njohur anglez, ka nxituar ta mohojë këtë lajm.

Në veçanti, Morgan , i cili pak javë më parë pati një intervistë të gjatë dhe me Ronaldon, e cila në thelb solli ndërprerjen përfundimtare të marrëdhënieve të portugezit me Manchester United.

Ai postoi një postim në Twitter në lidhje me skenarin për Al-Nasr , duke komentuar “Nuk është e vërtetë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat