Fati: Xavi dhe Enrique janë të ndryshëm

Futboll

Fati: Xavi dhe Enrique janë të ndryshëm

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 17:47
Fati: Xavi dhe Enrique janë të ndryshëm

Sulmuesi i Barcelonës, Ansu Fati në një intervistë për ‘Mundo Deportivo’, ka folur për ndryshimin mes Luis Enrique dhe Xavit.

“Unë mendoj se çdo trajner ka mënyrën e tij të punës. Luis Enrique dhe Xavi janë të ndryshëm”, tha Fati.

Ai ka lavdëruar Gavin. Fati thotë se nuk është i befasuar për konkurrencën në skuadër.

“Nuk jam i befasuar për konkurrencën që ka në skuadër. Është e pabesueshme për mënyrën se si stërvitet.

Më bën të lumtur kur e shoh atë duke luajtur”, theksoi Fati.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat