Stuttgart rikthen në krye të stolit një ish

Futboll

Stuttgart rikthen në krye të stolit një ish

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 18:44
Stuttgart

Stuttgart rikthen në krye të stolit një ish!

Pas disa javësh, Stuttgart bëri publik emrin e trajnerit të tyre të ri.

Bëhet fjalë për Bruno Labbadia, një trajner që kishte drejtuar tashmë klubin gjerman në të kaluarën.

Labbadia ka nënshkruar kontratë deri më 30 qershor 2025 dhe do të fillojë punën me ekipin nga 12 dhjetori.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat