Rikthehet ylli i brazilianëve

Futboll

Rikthehet ylli i brazilianëve

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 19:23
Rikthehet ylli i brazilianëve

Rikthehet ylli i brazilianëve!

Brazil-Koreja e Jugut do të zhvillojnë këtë të hënë ndeshjen që vendos se cila mes këtyre dy skuadrave do të shkojë në fazën çerekfinale të Kupës së Botës, Katar 2022.

Një nga favoritët kryesorë të këtij Botërori, Brazili pritet të japë maksimumin për ta siguruar sa më shpejt biletën dhe me rikthimin e Neymar ky mision pritet të jetë më i thjeshtë, nga ana tjetër Koreja e Jugut do tentojë “mrekullinë”.

Përpara nisjes së këtij takimi trajnerët Tite dhe Bento kanë vendosur si do e nisin këtë takim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat