Scaloni me “dhimbje koke"!

Futboll

Scaloni me “dhimbje koke"!

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 20:28
Scaloni me “dhimbje koke"!

Scaloni me “dhimbje koke"!

upa e Botës për Angel Di Maria definitivisht nuk po shkon siç ishte planifikuar.

Siç sqaron Mundo Deportivo, anësori po punon shumë që të mund të luajë në çerekfinalen e Botërorit kundër Holandës, por mbetet e pasigurt për këtë përballje.

Një tjetër goditje për Lionel Scalonin. Papu Gomez, viktimë e një ndrydhjeje në këmbë, mund të humbasë edhe ndeshjen kundër Holandës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat