Vetëm një klub i ka bërë ofertë Ronaldos

Futboll

Vetëm një klub i ka bërë ofertë Ronaldos

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 17:24
Cristiano Ronaldo

Prej disa javësh, Cristiano Ronaldo është në listën e lojtarëve të lirë. Një ditë më parë doli në shtyp informacioni se portugezi do të bëhej lojtar i Al-Nasr në ditën e parë të vitit 2023, por disa burime mohuan të kishte një marrëveshje mes palëve.

Ronaldo me të vërtetë ka një ofertë nga Al-Nasr, por sulmuesi do të marrë çdo vendim pas Botërorit.

Sipas ESPN, deri më tani vetëm Al-Nasr i ka bërë një ofertë Cristiano Ronaldos. Ylli portugez nuk ka mundësi të tjera.

Më herët kishte informacione se Cristiano Ronaldo preferon të qëndrojë në Evropë dhe të luajë në Champions League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat