Edhe klubi i Shaqirit krenohet me paraqitjen e tij

Futboll

Edhe klubi i Shaqirit krenohet me paraqitjen e tij

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 23:32
Edhe klubi i Shaqirit krenohet me paraqitjen e tij

Portugalia është kualifikuar në çerekfinale të Kampionatit Botëror.

Portugezët triumfuan 6:1 ndaj Zvicrës në 1/8 e finales, duke dominuar totalisht ndeshjen.

Kësisoj, ka marrë fund edhe rrugëtimi i tre shqiptarëve që luajnë për Zvicrën, Granit Xhakës, Xherdan Shaqirit dhe Ardon Jasharit.

Pas eliminimit, ekipi i Xherdan Shaqirit është shprehur krenar me paraqitjen e tij.

“Gjithmonë krenar me ty”, shkroi klubi amerikan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat