Plas sherri pas derbit, Granit Xhaka i vërsulet...

Futboll

Plas sherri pas derbit, Granit Xhaka i vërsulet...

Më: 15 janar 2023 Në ora: 20:58
Plas sherri

Plas sherri pas derbit, Granit Xhaka 'protagonist'!

Pas mbylljes së derbit të Londrës veriore mes Tottenham dhe Arsenal, të cilin “The Gunners” e fituan me rezultatin 0:2 ka ndodhur një episod aspak i këndshëm.

Skuadrat dhe stafet janë përfshirë në sherr që nisi nga Richarlison dhe Ramsdale, ndërsa nga pamjet në foto duket se “protagonist” është edhe Granit Xhaka, për të cilin është dashur ndërhyrja e trajnerit Mikel Arteta, që të qetësohet.

Më pas Xhaka dhe pjesa tjetër e Arsenal kanë shkuar në drejtim të tifozerisë së tyre për të festuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat