Kolela zgjedh zëvendësuesit e Skukës dhe Bitrit

Futboll

Kolela zgjedh zëvendësuesit e Skukës dhe Bitrit

Më: 26 janar 2023 Në ora: 15:39
Kolela zgjedh zëvendësuesit e Skukës dhe Bitrit

Ndeshja mes Partizanit dhe Teutës sot është e një rëndësie të veçantë për kreun e renditjes, e sidomos për të kuqtë kryeqytetas të cilët kanë larguar disa emra të rëndësishëm si Skuka e Bitri.

Kolela ka kthyer Da Silva në rreshtimin titullar, ndërsa Menish do të jetë në formacion në prapavijë në vend të ish-kapitenit.

FORMACIONET ZYRTARE

Partizani: Hoxha, Buxhelaj, Menish, Sota, Hadroj, Telushi, Murataj, Rrapaj, Hoti, Cara, Da Silva.
Trajner: Xhovani Kolella

Teuta: Qirko, Jazxhi, Qaqi, Kotobelli, Kuro, Marku, Kallaku, Karabeci, Gruda, Beqja, L.Vila.
Trajner: Edi Martini.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat