Bllokohen bastet për rënien e Juventusit në Serie B

Futboll

Bllokohen bastet për rënien e Juventusit në Serie B

Më: 27 janar 2023 Në ora: 11:48
Bllokohen bastet për rënien e Juventusit në Serie bastet

Drejtësia sportive që ka vepruar mbi klubin e Juventusit, ka frikësuar edhe kompanitë e basteve.

Sipas asaj që raporton “La Gazzetta dello Sport”, që nga Snai, Goldbet, Planet Win dhe të tjerët kanë zhdukur bastin që Juventusi mund të bjerë nga kategoria.

Nëse dikush do të dëshironte ta vendoste tani, kjo nuk do të ishte e mundur pasi nuk ekziston më si mundësi.

Ndërsa ata që e kanë vendosur përpara se të merrej ky vendim, basti është i vlefshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat